Nazem10

آموزش و راهنمایی

۲ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۵ ثبت شده است

۳۰
ارديبهشت

درآمد بالای این شغل های عجیب


 این مشاغل شاید در نظر افراد بسیاری خسته کننده یا تکراری باشد اما مطمئنآ سلیقه همه افراد یکی نیست و بسیاری حاضر هستند تا در مدت زمان کوتاهی وارد این شغل ها شوند. در این ایمیل نگاهی داریم به تعدادی از عجیب ترین مشاغل دنیا که شاید هیچ کس وجود آنها را باور نداشته باشد.


تست کننده شکلات
شاید باور این که افرادی با تست شکلات سالانه درآمدی برابر با 70 هزار دلار دارند برای شما سخت باشد اما در بسیاری از کشورهای تولید کننده شکلات شرکت های بزرگ افرادی را استخدام می کنند که تنها با تست محصولا این شرکت ها می توانند درآمد بسیاری به دست آورد و در عین حال شغلی راحت و لذت بخش داشته باشند. این افراد در عین این که باید بتوانند مزه شکلات ها را به خوبی تشخیص دهند معمولآ وظیفه کنترل کیفیت ظاهری شکلات ها را بر عهده دارند.


 


سازنده مجسمه های لگو
اگر تا به حال وارد فروشگاه های بزرگ شده باشید مجسمه هایی ساخته شده از لگو را دیده اید. این مجسمه ها توسط افرادی ساخته می شوند که به صورت حرفه ای به این کار مشغول هستند و طراحی های بسیاری را برای شرکت لگو ارایه می دهند. شاید هیچ کدام از این افراد در کودکی خود تصور نمی کردند که در بزرگسالی شغلشان چینش اسباب بازی خواهد بود.


 


نگه دارنده جزیره
شاید برای بسیاری از ما سفر به جزایر خوش آب و هوا و گذراندن تعطیلات در آن ها تنها یک رویا باشد اما افرادی هستند که برای تبلیغات و نگه داری از جزایر خصوصی حقوق دریافت می کنند. این افراد معمولآ مدت زمانی را در یک جزیره خاص سپری می کنند و با فیلم برداری از تجربیات خود سعی می کنند توریست های بسیاری را به این جزایر جذب کنند.


تستر خواب حرفه ای
بسیاری از ما هنگامی که از خواب بیدار می شویم دوست داریم تا به خواب خود ادامه دهیم، شاید برایتان جالب باشد که افرادی برای خوابیدن و آزمایش تخت خواب ها درآمد کسب می کنند. علاوه بر آزمایش کیفیت تخت خواب ها این افراد گاه درآزمایش های علمی نیز شرکت می کنند و می توانند درآمدی برابر با 60 هزار دلار در سال داشته باشند.


آشپز زیر دریایی
آشپزی خود شغلی است بسیار جالب و لذت بخش و افراد بسیاری زمان بسیاری را صرف یادگیری روش های مختلف آشپزی می کنند. بیشتر آشپزها در رستوران ها مشغول به کار می شوند و می توانند در صورت موفقیت رستورانشان به درآمد بالایی نیز دست یابند. در میان افرادی هستند که با مشغول شدن در زیردریایی ها می توانند درآمدی برابر با بیش از 250 هزار دلاردر سال کسب کنند. این شغل با این که درآمد بسیار بالایی را برای یک آشپز به همراه خواهد داشت ممکن است پس از مدتی نه چندان طولانی خسته کننده شود.


هکرهای کلاه سفید
افراد آشنا به سیستم های کامپیوتری می توانند با سوء استفاده از حفره های امنیتی و کلاه برداری درآمد بسیار زیادی کسب کنند. در این میان هکرهایی هم هستند که اصطلاحآ با نام کلاه سفید شناخته می شوند. این افراد در واقع سعی می کنند با پیدا کردن راه های نفوذ و نقاط ضعف به شرکت ها و یا افراد کمک کنند نقطه ضعف سیستم های خود را پیدا کنند و قبل از این که مورد حمله هکرهای واقعی قرار گیرند این ایرادات را برطرف کنند. بسیاری از شرکت های بزرگ جهان به افرادی که بتوانند در بهبود امنیت سیستم هایشان به آن ها کمک کنند جایزه بزرگی اهدا می کنند.


 


تست کننده وسایل خانه
همانند افرادی که تخت خواب ها را برای راحتی آزمایش می کنند، این افراد نیز با آزمایش وسایل خانگی همانند میز و صندلی و مبل تلاش می کنند تا میزان راحتی آن ها را تعیین کنند. 


جمع کننده توپ گلف
بسیاری از زمین های گلف از حوض های طبیعی یا مصنوعی در محیط خود استفاده می کنند. این حوض ها که اغلب به باتلاق شباهت دارند محل گم شدن صدها توپ گلف در سال هستند. زمین های گلف هرسال غواصانی را استخدام می کنند تا این توپ ها را از اعماق آب بازیابی کنند. این افراد می توانند هر سال درآمدی تا حدود 100 هزار دلار را کسب کنند.


 


خریدار حرفه ای
آیا تا کنون با خود فکر کرده اید که اشخاص مهم و معروف چگونه خریدهای خود را انجام می دهند؟ پاسخ این سوال ساده است: خریداران حرفه ای. مطمئنآ افراد بسیاری هستند که به شدت به خرید و گشت گذار در بازار علاقه مند هستند و حاضرند هر روز در بازارهای مختلف به خرید بپردازند. این افراد می توانند شغلی را به دست اورند که در آن باید برای افراد مشهور و افرادی که وقت برای بازار گردی ندارند به خرید بپردازند. درآمد این شغل با توجه به اهمیت فرد استخدام کننده متفاوت است، اما مطمئنآ افرادی هستند که حاضرند این کار را با کم ترین درآمد انجام دهند.


منبع: تالاب

  • Seyed Seyed
۲۹
ارديبهشت


مثلث برمودا هنوز هم به صورت رازی ناشناخته باقی مانده است!سوالات زیادی درباره این منطقه عجیب به ذهن می رسد که جوابی برای آن ها نیست.در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به این مثلث شگفت انگیز از ابتدا بیندازیم


بدون شک معروف ترین نام در عالم گم شده ها برموداست! این منطقه این نام را مدیون گم شدن تعداد زیادی کشتی و هواپیما در اغاز قرن بیستم است، امروزه تعاریف بسیار مختلفی درمورد این منطقه وجود و دارد و تعدادی انرا یک پدیده ی طبیعی، تعدادی یک دسیسه  و بعضی نیز فراطبیعی میدانند اما با این حال مطالعه ی تاریخچه و حوادث رخ داده میتواند تاحدی باعث یک نتیجه گیری شخصی درمورد این پدیده شود چراکه برمودا بر خلاف بسیاری از اتفاقات عجیب دارای تاثیرات جهانی بسیاری بوده است و همچنان از ان به عنوان بزرگترین راز تاریخ یاد میشود…
برمودا در اقیانوس اتلانتیک، در نزدیکی سواحل جنوب شرقی ایالات متحده ی امریکا قرار دارد این مثلث فرضی از جزیره ی برمودا اغاز شده، از حنوب به فلوریدا  رفته و در شرق گسترش میابد، و در سمت دیگر از باهاما و پورتوریکو گذشته و تقریبا در تا 40 درجه ی غربی ادامه میابد و بار دیگر به جزیره ی برمودا ختم میشود.


تعریف کلی این ناحیه: ناحیه ای که بیش از صدها هواپیما و کشتی در هوای تیره و مه الود ان نابود شده اند، اکثر این حوادث پس از جنگ جهانی دوم گزارش شده اند و بیش از هزار تَن طی سال های گذشته در ان ناحیه جان باخته اند، بی انکه حتی جسد انها پیدا شود.
اکثر هواپیما ها زمانی مفقود شده اند که تا لحظه ی ناپدید شدن ارتباط رادیوئی خود را حفظ کرده اند که در ان زمان پیامهای بسیار عجیبی نیز مخابره کرده اند، این پیام ها در حالت کلی به این معناست که ابزار مسیریابی و دقیق هواپیما به طور ناگهانی از کار افتاده اسمان صاف طوفانی شده و درکسری از ثانیه همه چیز تغییر میکرده.


اولین پرونده ای که باعث معروف شدن جهانی این منطقه شد مربوط به 5 دسامبر 1945 است، در این حادثه 5 هواپیمای گشتی به طور همزمان با هم ناپدید شدند و در راستای یافتن انها هواپیما ی مارتین مارینر که یکی از قوی ترین هواپیمای زمان خود بود برای یافتن اعزام شد که این هواپیما نیز به طرز عجیبی ناپدید شد! پس از این حادثه که بررسی ها شروع شد و مشخص شد این منطقه سال هاست که سابقه ای از گم شدن و نابودی دارد.
در سال 1945 ادگار کیسی مدیوم معروف و توانای امریکایی عنوان کرد که این مکان همان جایی است که جزیره ی افسانه ی اتلانتیس غرق شده است، در جولای 2001 کشفی بسیار تکان دهنده در سواحل کوبا اتفاق افتاد، یک کشتی تحقیقاتی شهری بسیار بزرگ و قدیمی که تا به امروز نیز به طور دقیق قدمت ان مشخص نیست را در کف اب های سواحل کوبا کشف کرد، بسیاری این شهر را همان اتلانتیس میدانند.


اما داستان گم شدن پنج هواپیمای نظامی گشتی در سال 1945 چه بود؟ در تاریخ 5 دسامبر پنج هواپیمای نظامی و مجهز برای گشت هوایی با نام پرواز شماره ی 19 عازم اب های باهاما شدند، هواپیمای انها TBM اونجر بود که تا هزار مایل دریایی برد داشت و یکی از بهترین های زمان خود بود.


(5 هواپیمای اونجر)
گزارشات هواشناسی نشان میداد که تا روزها هوایی صاف و افتابی قابل پیش بینی است و پرواز در ساع 2:15 دقیقه ی بعدظهر انجام شد، جلوترین هواپیما به فرمانده ای چارلز تیلور در ساعت 3 انها را به سمت شمال بمینی هدایت کرد، این منطقه امروزه نیز یکی از مناطقی است که بیشترین تعداد گزارشات مشاهده ی یوفو را دارد، همه چیز خوب بود تا اینکه در ساعت 3:15 اتفاقات عجیبی روی داد.


منبع : wonders237.ir

  • Seyed Seyed